Przesyłka ze sklepu iwos.pl nowy szampon Love2Mix!!

przód Love2mix

Właśnie dotarła do mnie przesyłka z zamówionym przeze mnie szamponem Love2Mix Ogarnic porost i wzmocnienie z pomarańczą i papryczką chilli. Przed długi czas ten szampon nie był w ogóle dostępny w żadnym ze sklepów internetowych, dlatego tym bardziej jestem podekscytowana, że się pojawił i, że dotarł już do mnie! Przesyłka ze sklepu była ekspresowa, zamówiłam w niedzielę, dziś już mam u siebie. Na FB pojawiły się pogłoski, że skład szamponu jest zmieniony. Mam go pierwszy raz i jeśli ktoś dysponuje informacją czy jest to oryginalny skład to proszę o info poniżej foto etykiety. Jestem baaardzo podekscytowana, bo szampon w necie ma same pochlebne opinie, od dawna o nim marzyłam :) hehe i od razu zabieram się do testów!! Innymi słowy lecę myć włosy :)

etykieta (2)

W pośpiechu rozpakowywałam paczkę i nie zauważyłam miłęgo prezentu od sklepu iwos.pl jest to mała próbka kremu reibo, byłam badzo ciekawa tych kosmetyków :) fajnie, że będę miała możliwość przetestować jeden z nich. Mam tylko jedną malutką uwagę do sklepu, mogliby lepiej zabezpieczyć produkt w tym wypadku szampon, bo odrobinkę się wylał, zakrętka była mokra od szamponu, dobrze, że się cały nie wylał!! :)

resibo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>