Fryzura okolicznościowa – Wesele.

Dziś chciałabym wam zaprezentować moją fryzurę na wesele przyjaciółki.

Nie zastanawiałam się długo nad wyborem fryzjera, który ją wykona, ponieważ w planach miałam prostą fryzurę: włosy wyprostowane i uniesione u nasady plus podcięcie końcówek. Stwierdziłam, że każdy fryzjer podoła moim wymaganiom, więc wybrałam osiedlowy salon fryzjerski, niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Ucieszyłam się, ponieważ był wolny termin, przeważnie u nas w mieście na wizytę czeka się dość długo a szczególnie w sobotę to już w ogóle z 2 miesiące wcześniej się trzeba zapisywać. Ja się zapisałam chyba TYLKO półtorej tygodnia wcześniej. O wszystko dopytałam, bo jak wiadomo koszt też jest istotny – całość: mycie, prostowanie, modelowanie i podcięcie kosztowało 50 zł, cena rewelacyjna jak dla mnie :) aaa i efekt nieziemski jak się później przekonacie.

Podcięcie włosów na prosto miałam w planach od dawna, ale trochę się bałam czy takie cięcie będzie mi pasowało i czy włosy nie stracą na objętości. Na szczęście to cięcie było strzałem w dziesiątkę! W końcu uzyskałam efekt prostych pięknych włosów jak od linijki o których zawsze marzyłam! Fryzjerka natapirowała całe włosy, więc już nie wyglądały na oklapnięte, co bardzo mnie denerwuje na co dzień. Pierwszy raz w życiu wyszłam tak zadowolona od fryzjera! Pani szefowa – bo to ona mnie czesała, spełniła dokładnie moje oczekiwania. Na dodatek pochwaliła moje włosy!! Naprawdę było mi bardzo miło! W salonie panuje świetna atmosfera, widać, że szefowa to osoba kompetentna i zorganizowana. Podziwiam podejście do klienta oraz umiejętność rozmowy z nim. Dodatkiem wymyślonym przez szefową były 2 loki z przodu, które dodały fryzurze elegancji i szykowności.

IMG_20160813_131936

Serdecznie dziękuję Pani za pracę, którą włożyła Pani w wykonanie mojej fryzury :) Oczywiście kropką nad i był makijaż wykonany również przez profesjonalistkę, z którego także byłam niesamowicie zadowolona :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>